biuro@owocedobiura.pl
W związku z rozwojem firmy i struktur sprzedażowych 
poszukujemy Kandydata na stanowisko:  

Handlowiec

Miejsce pracy: Gdańsk

Jesteś odważny i lubisz negocjować? Masz niebywałą zdolność nawiązywania kontaktów, a cele sprzedażowe traktujesz jak kolejne wyzwania? Dołącz do naszego zespołu sprzedażowego!

Dajemy Ci unikatową możliwość wyboru partnerów biznesowych z różnych branż, z którymi chciałbyś współpracować oraz swobodę w kreowaniu rozwiązań sprzedażowych. A wszystko po to, abyś mógł samodzielnie prowadzić kompleksowy proces sprzedaży i inspirować swoje miasto do inwestycji w pracowników!

Dołącz do nas - aplikuj!

Swoje umiejętności możesz rozwijać w dziale sprzedaży stacjonarnej (telefonicznej). Od kandydatów wymagane jest około roczne doświadczenie w sprzedaży oraz w aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów  (współpraca z Klientem Biznesowym w telefonicznym kanale sprzedaży będzie dodatkowym atutem). A jeżeli lubisz podejmować nowe wyzwania i potrafisz negocjować, jesteś samodzielny, nastawiony na realizację planów sprzedażowych i osiąganie najwyższych celów, to czekamy właśnie na Ciebie! Nasze biuro jest otwarte na kreatywnych, pozytywnie nastawionych do pracy i zarażających optymizmem kandydatów. Na starcie zapewniamy Ci  umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem i atrakcyjnym miesięcznym systemem prowizyjnym bez górnego limitu  (jego wysokość zależy od Twojej systematyczności i kreatywności). Pakiet szkoleń wstępnych podnoszących kompetencje sprzedażowe, narzędzia niezbędne do pracy  (laptop, telefon), pakiet konkurencyjnych benefitów, m.in. kartę sportową, świeże owoce oraz jasną ścieżkę kariery – doceniamy zaangażowanie i określamy przejrzyste ścieżki awansu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.